Usługi dodatkowe


Nabycie pojazdu wymaga załatwienia wielu spraw. Kleyn Trucks, oferując kompleksową obsługę, chętnie Państwa w tym wyręczy. Świadczymy następujące usługi dodatkowe:

Warsztat

W naszym warsztacie zatrudnieni są wykwalifikowani i fachowi pracownicy. Wykonujemy prace przy pojazdach wszystkich marek i typów. Każdy pojazd jest tutaj poddawany kontroli technicznej zgodnie z normami TÜV.

Poza tym oferujemy następujące usługi:

Stacja kontroli technicznej

Po zakupie pojazdu można wykonać w Kleyn Trucks Powszechną Okresową Kontrolę Techniczną (APK) lub wywozową kontrolę techniczną.

Tachografy

Nastawy, badanie i naprawy tachografów muszą być wykonywane przez uznanych instalatorów. Nasz warsztat jest uprawniony do ich wykonywania.

„Stacken”

Chcieliby Państwo dokonać jednoczesnego przewozu większej liczby ciągników siodłowych lub naczep, utrzymując koszty transportu na możliwie najniższym poziomie? W takim razie rozwiązaniem może być „stacken” (sztaplowanie). Większa liczba pojazdów ustawiana jest wówczas razem na pojeździe transportowym. Musi to oczywiście odbywać się bezpiecznie i ze spełnieniem wysokich wymagań co do pracowników i sprzętu. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami fachowymi oraz ciężkimi urządzeniami dźwigowymi, jakie są do tego niezbędne.

Systemy klimatyzacyjne i agregaty chłodnicze

Jako uznana firma jesteśmy uprawnieni do wykonywania napraw systemów klimatyzacyjnych i agregatów chłodniczych oraz do uzupełniania płynów.     


 

Ogólne usługi świadczone
Powszechne Okresowe Kontrole Techniczne (APK)
Wywozowe numery rejestracyjne i kontrole techniczne
Instalacja i naprawy tachografów
Naprawy systemów klimatyzacyjnych i agregatorów chłodniczych oraz uzupełnianie płynów
Sztaplowanie pojazdów (‘stacken’)
Rejestrowanie pojazdów
Zaświadczenia, że nie jest się już właścicielem pojazdu
Kleyn Services

 
Kleyn Trucks on Facebook Kleyn Trucks on Twitter Kleyn Trucks on Google+ Kleyn Trucks on YouTube Kleyn Trucks on Pinterest Kleyn Trucks on LinkedIn