Kim jesteśmy?


Samochód ciężarowy lub naczepa, których szukasz, za najlepszą cenę

Kleyn Trucks jest jednym z największych na świecie niezależnych przedsiębiorstw zajmujących się handlem używanymi samochodami użytkowymi. Można tutaj wybierać z ciągle zmieniającego się asortymentu 1200 używanych samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep i przyczep. Dzięki naszej światowej sieci zakupu i sprzedaży co tydzień wpływa do nas 150 pojazdów. Nasza oferta pojazdów obejmuje wszystkie europejskie marki i klasy cenowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaopatrzeniowcy z Kleyn Trucks wiedzą najlepiej, czego szuka klient i dokonują właściwie ukierunkowanych zakupów. Zakupy u nas są zatem zawsze udane.

Każdy wpływający pojazd poddawany jest kontroli technicznej przeprowadzanej pod nadzorem TÜV. Na jej podstawie wartość i cenę sprzedaży pojazdu. Do każdego pojazdu załączane są standardowo pełne informacje zawarte w raporcie z testowania. Nabywca zatem dokładnie wie, co kupuje. Nazywamy to ‘sprawdzoną jakością’.

Niech mówią fakty
  • Kleyn Trucks ma dużą liczbę stałych klientów.
  • Od ponad 90 lat zajmujemy się handlem używanymi pojazdami.
  • Każdy wpływający pojazd poddawany jest kontroli technicznej przeprowadzanej pod nadzorem TÜV. Do pojazdu załączany jest raport z testowania.
  • Poważnie traktujemy wszystkie reklamacje. W przypadku poważnych, nie podanych usterek rekompensujemy (częściowo) koszty naprawy.
  • Nasi pracownicy codziennie przekazują pojazdy do transportu do miejsc przeznaczenia na całym świecie oraz załatwiają wszystkie potrzebne dokumenty.
  • In 2009 roku realizowaliśmy sprzedaż klientom z ponad 100 krajów.
  • Nasza witryna internetowa posiada 13 wersji językowych, a nasi sprzedawcy mówią w języku klienta.


 
Kleyn Trucks on Facebook Kleyn Trucks on Twitter Kleyn Trucks on Google+ Kleyn Trucks on YouTube Kleyn Trucks on Pinterest Kleyn Trucks on LinkedIn