Autoryzacja i fachowość


Kleyn Trucks wyróżnia się świadczeniem fachowych usług technicznych. W naszym warsztacie możemy wykonać dla Państwa Powszechną Okresową Kontrolę Techniczną (APK) oraz instalację i naprawy tachografów. Posiadamy także uprawnienia do wykonywania napraw systemów klimatyzacyjnych i agregatów chłodniczych oraz do uzupełniania płynów. W celu zapewnienia taniego i wydajnego transportu większej liczby pojazdów, możemy je dla Państwa sztaplować (‘stacken’). Większa liczba pojazdów ustawiana jest wówczas razem na pojeździe transportowym. Musi to oczywiście odbywać się bezpiecznie i ze spełnieniem wysokich wymagań co do pracowników i sprzętu. Nasz warsztat dysponuje wiedzą i umiejętnościami fachowymi oraz ciężkimi urządzeniami dźwigowymi, jakie są do tego niezbędne.

Numer rejestracyjny i przerejestrowanie pojazdu na nazwisko lub nazwę nabywcy pojazdu są u nas załatwiane w mig. Odnosi się to również do wywozowych numerów rejestracyjnych. W razie potrzeby w naszym warsztacie przeprowadzana jest wywozowa kontrola techniczna zakupionego pojazdu. Sprzedając nam holenderski pojazd, otrzymają Państwo od nas zaświadczenie, że nie są już Państwo jego właścicielem (vrijwaringsbewijs). Wyręczymy Państwa w wykonaniu tego całego procesu. Kleyn Trucks posiada szereg wymaganych do tego autoryzacji, udzielonych przez Państwowy Urząd Ruchu Drogowego (RDW). Ten państwowy urząd stawia firmom z branży samochodowej surowe wymagania w zakresie wykonywania określonych działań. Autoryzacją udzieloną przez RDW objęte są również wykonywanie Powszechnej Okresowej Kontroli Technicznej (APK) i instalacji tachografów. 

Ogólne usługi świadczone
Powszechne Okresowe Kontrole Techniczne (APK)
Wywozowe numery rejestracyjne i kontrole techniczne
Instalacja i naprawy tachografów
Naprawy systemów klimatyzacyjnych i agregatorów chłodniczych oraz uzupełnianie płynów
Sztaplowanie pojazdów (‘stacken’)
Rejestrowanie pojazdów
Zaświadczenia, że nie jest się już właścicielem pojazdu
Kleyn Services

 
Kleyn Trucks on Facebook Kleyn Trucks on Twitter Kleyn Trucks on Google+ Kleyn Trucks on YouTube Kleyn Trucks on Pinterest Kleyn Trucks on LinkedIn