Dlaczego kupują Państwo w Kleyn Trucks?


Szeroki, szybko zmieniający się asortyment
W Kleyn Trucks znajduje się asortyment 1200 pojazdów. Co tydzień wpływa 150 pojazdów. Nasza oferta pojazdów obejmuje wszystkie europejskie marki i klasy cenowe.

Sprawdzona jakość
Każdy wpływający pojazd poddawany jest kontroli technicznej przeprowadzanej pod nadzorem TÜV. Do każdego pojazdu załączane są standardowo pełne informacje zawarte w raporcie z testowania. Nazywamy to ‘sprawdzoną jakością’.

Dobre ceny
Nasze ceny ustalane są nie tylko na podstawie takich cech pojazdu, jak marka, typ i rok produkcji. Każdy pojazd poddajemy też szczegółowym testom, których wyniki uwzględniamy przy ustalaniu ceny.

Dobre obyczaje kupieckie
Kleyn Trucks już od ponad dziewięćdziesięciu lat buduje relacje ze swoimi klientami. O powodzeniu tego świadczy duża liczba powracających klientów. Wszystkie reklamacje traktujemy poważnie. W przypadku poważnych, nie podanych usterek rekompensujemy (częściowo) koszty naprawy.

Władamy wieloma językami
W Kleyn Trucks sprzedawcy mówią w języku klienta. Ponadto nasza witryna internetowa posiada 13 wersji językowych.

Rozumiemy klienta
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zaopatrzeniowcy z Kleyn Trucks wiedzą najlepiej, czego szuka klient i dokonują właściwie ukierunkowanych zakupów.

Pomagamy w sprawach związanych z wwozem i transportem
Posiadamy specjalistyczny dział, który załatwia wszystkie formalności. Dzięki naszej obecności na całym świecie i wieloletniemu doświadczeniu nasi pracownicy doskonale służą radą i pomocą w sprawach wwozu, rejestrowania i transportu wodnego pojazdów do prawie wszystkich krajów świata.

Szybkie załatwianie (wywozowego) numeru rejestracyjnego
Numer rejestracyjny i zarejestrowanie pojazdu na nazwisko nabywcy są u nas szybko załatwiane. Odnosi się to również do wywozowych numerów rejestracyjnych. W razie potrzeby w naszym warsztacie przeprowadzana jest kontrola techniczna zakupionego pojazdu.

Fachowe usługi techniczne
W naszym warsztacie wykonujemy Powszechne Okresowe Kontrole Techniczne (APK). Wykonujemy również prace związane z tachografami, systemami klimatyzacji i silnikami chłodzenia. Posiadając wiedzę i umiejętności fachowe oraz ciężkie urządzenia dźwigowe, możemy dokonywać sztaplowania pojazdów (‘stacken’).

Pewność, jaką daje ‘sprawdzona jakością’

W Kleyn Trucks nigdy nie twierdzimy, że sprzedajemy wyłącznie najlepsze samochody ciężarowe. Naszą siłą jest wszechstronność. Można u nas nabyć bardzo młode pojazdy, lecz również i starsze samochody. Dla Państwa jednak bardzo ważne jest, by wiedzieć, co kupujecie. Dlatego też oferujemy ‘sprawdzoną jakość’. Wszystkie wpływające do nas pojazdy poddawane są kontroli technicznej pod nadzorem TÜV. Wykonuje się ją w oparciu o stałą listę punktów podlegających sprawdzeniu. Raport z testowania pojazdu udostępniamy w pełnym zakresie i bez powściągliwości naszemu klientowi. Zapewnia to lepszą niż kiedykolwiek możliwość porównywania ze sobą pojazdów i wyboru egzemplarza dokładnie odpowiadającego Państwa życzeniom.

 

Proste zakupy w Kleyn
Znajdują Państwo samochód
    dostawczy w naszej witrynie
    internetowej.
Zamawiają go Państwo w
    Internecie, telefonicznie, za
    pośrednictwem Skype’a lub 
    poczty e-mail.
My załatwiamy sprawy papierkowe
Państwo odbierają nabyty
    samochód dostawczy lub my
    przekazujemy go do transportu.

 
Kleyn Trucks on Facebook Kleyn Trucks on Twitter Kleyn Trucks on Google+ Kleyn Trucks on YouTube Kleyn Trucks on Pinterest Kleyn Trucks on LinkedIn